Vrtulníky

Naše společnost je již od roku 1996 jediným autorizovaným dealerem výrobce nejprodávanějších vrtulníků ve světě, Robinson Helicopter Company, Los Angeles, USA. Dealerský certifikát, jež výrobce zpravidla vydává jen jednomu zástupci pro danou zem nás opravňuje k zastupování pro Českou Republiku. Jsme jediným oficiálním autorizovaným dealerem Robinson Helicopter Company v České Republice.

Vlastní prodej vrtulníku zajišťujeme jako kompletní službu na klíč, přičemž zákazník je po celou dobu prodeje informován o všech důležitých operacích a má možnost jejich kontroly. Je informován o průběhu výroby jeho vrtulníku podle přiděleného výrobního čísla, dále o všech platbách, termínech expedice, dopravy, kompletace v ČR, atd.. Ve většině případů zařizujeme i administrativní uvedení vrtulníku do provozu podle zákona a předpisů Úřadu pro civilní letectví. Vrtulník se předává protokolárně po technickém záletu s technikem Úřadu civilního letectví a s vystaveným Osvědčením letové způsobilosti. Samozřejmě si u nás, v naší letecké škole, můžete udělat i Pilotní průkaz na Váš nový vrtulník.

Dodací lhůty se mění podle objednávek, které na základě složené zálohy přejímá výrobce prostřednictvím svého dealera. Zálohu skládá kupující při podpisu Kupní smlouvy. Záloha je pevně stanovena ve výši 10% z celkové ceny. Každý vrtulník je vyráběn a vybaven podle specifikace objednávky, kterou si určuje individuálně každý zákazník. (vybavení avionikou, interiérem, barevné provedení apod.) Termín dodání z výrobního závodu se obvykle pohybuje v rozmezí 3 až 6 měsíců a je přímo odvislý od data složení zálohy.

Na prodej nových i létaných vrtulníků poskytujeme výhodný a velmi rychlý úvěr. Více info zde.robinson orig

Více informací o vrtulníku Robinson R22 Beta II
Více informací o vrtulníku Robinson R44 Raven
Více informací o vrtulníku Robinson R66 Turbine

Nových vrtulníků jsme do současné doby prodali:
25 kusů ROBINSON R-22 v modifikacích BETA, BETA II a MARINER
28 kusů ROBINSON R-44 v modifikacích ASTRO, RAVEN I, RAVEN II a CLIPPER II


Novinky

Naši instruktoři

Jan Čermák cermak foto
Vedoucí letového provozu,
obchodní pilot a instruktor letounů

 

Martin Kronus poselt foto
Obchodní pilot vrtulníků
a instruktor.


Meteo informace + kamera

Teplota: 2.2 °C

Vítr: 2.7 km/h VSV