O nás

Společnost NISA AIR s.r.o. byla založena v roce 1996, jako dceřiná společnost dealera vrtulníků ROBINSON pro ČR, která na našem trhu působila již od roku 1992.


Nisa Air je jediným oficiálním autorizovaným dealerem vrtulníků Robinson Helicopter Company v České Republice. Jsme největší vrtulníková firma v ČR – v prodeji vrtulníků (GA) i výcviku pilotů. Za téměř 20 let jsme prodali přes 60 vrtulníků a naší školou prošlo desítky pilotů. Jsme číslo 1 v počtu servisovaných vrtulníků Robinson v České Republice. Nově jsme do Naší flotily zařadili bezpilotní vrtulníky pro pořizování fotografií a videí, a to i v místech, kde to není standardním vrtulníkem možné.


Na jaře 2011 se 100% vlastníkem Nisa Airu stala firma ControlTech. ControlTech společně s mateřskou firmou SPEL patří na špičku v oboru průmyslové automatizace a engineeringu, v České Republice zaměstnává cca 500 lidí s obratem 1.6 mld. Kč. Se silným vlastníkem přichází do Nisa Airu zázemí velké firmy, odzkoušené procesy, finance a investice.


Nisa Air zahájil stavbu nového moderního prodejního, servisního a výcvikového centra na letišti v Mladé Boleslavi. V roce 2011 jsme získali certifikaci servisu podle EASA PART 145. Nisa Air má vlastní organizaci pro řízení zachování letové způsobilosti CAMO. Jako jeden z prvních dealerů Robinson jsme plně připraveni a certifikováni na prodej a servis turbínového vrtulníku Robinson R66.  Připravujeme další změny a investice do výcvikového centra.


Činnost společnosti určuje pět základních směrů


- letecký vrtulníkový provoz a letecké práce
- prodej vrtulníků Robinson Helicopters
- servisní činnost
- činnost letecké školy
- pronájem letecké techniky


Společnost provozuje autorizované servisní středisko na vrtulníky Robinson které bylo certifikováno jak výrobcem, tak Úřadem pro civilní letectví Praha. Na základě absolvovaných kursů a školení přímo u výrobce v Torrrance v Kalifornii a u Rolls-Royce je servisní středisko oprávněno provádět všechny druhy revizí, včetně oprav a ostatní servisní činnosti až po generální opravy.


Nisa Air - prodej vrtulníků a letecká škola


Naše společnost, poskytuje komplexní služby, týkající se vrtulníků firmy Robinson Helicopter Company. Nabízíme prodej a pronájem vrtulníků, jejich servis, dodávku náhradních dílů, leteckou školu a letecké práce. Jsme největší vrtulníková firma v ČR – v prodeji vrtulníků (GA) i výcviku pilotů. Za téměř 20 let jsme prodali přes 60 vrtulníků a naší školou prošlo desítky pilotů.


Prodej či pronájem vrtulníku? Snadno, rychle a bezpečně!


Již téměř dvacet let, od roku 1992, nabízíme našim zákazníkům prodej i pronájem vrtulníků firmy Robinson Helicopter Company – nejoblíbenějších typů vrtulníků na světě. Jsme jediným oficiálním autorizovaným dealerem pro Českou Republiku. Naše dlouholetá praxe nám dovoluje zajistit hladký prodej vrtulníku na klíč – vy se tak nemusíte téměř o nic starat, vše potřebné vyřídíme za vás! Více info o prodeji vrtulníků zde.


Letecká škola – přímá cesta do oblak


Bylo vždy vaším snem samostatně pilotovat vrtulník? S námi to půjde hladce! Součástí společnosti NISA AIR s.r.o. je totiž i letecká škola s téměř dvacetiletou tradicí. Naše letecká škola provádí výcvik na prověřených strojích Robinson R22 a R44, a to v plném rozsahu – jak základního výcviku k získání Průkazu soukromého pilota vrtulníků PPL(H), tak i dalších rozšiřujících výcviků i pro zkušené piloty. Létáme na nových nebo zánovních vrtulnících, s kompletní historií – servisovaných v našem servisním středisku a s profesionálními piloty.


Servis a údržba nejen na našem letišti


NisaAir také zajišťuje servisní činnost na vrtulnících Robinson. Na základě vydaného oprávnění zajistíme nejen pravidelné prohlídky strojů, ale i opravy elektroniky, defektoskopii a jinou servisní činnost, ale i prodej náhradních dílů. Pokud je to nutné, poskytneme servisní zásah i na jiném místě, než je právě naše letiště. Jsme číslo 1 v počtu servisovaných vrtulníků Robinson v České Republice.


Zapůjčení auta zdarma


Pokud k nám přiletíte vrtulníkem na servisní zásah, pravidelnou prohlídku, nebo přiletíte vrtulníkem, či letadlem na obchodní schůzku, připravili jsme pro naše zákazníky možnost využít zapůjčení automobilů pro Vaši potřebu. Do 50 km a jednoho dne je zapůjčení zdarma, dále dle individuální dohody.


Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte v našem prodejním, servisním a výcvikovém centru na letišti v Mladé Boleslavi.

 

Povinně zveřejňované údaje »

 

Hledáme nového kolegu do našeho týmu

Pozice: Vedoucí servisního střediska
Požadavky: držitel platného oprávnění technika údržby kat. B1 a pod., anglický jazyk výhodou, typová oprávnění na klasická letadla výhodou, praxe v letectví, samostatná práce s technickou dokumentací a vedení servisního střediska dle PART 145
Pracoviště: letiště Mladá Boleslav
Nabízíme: moderní pracovní prostředí v novém areálu společnosti, možnost osobního a profesního růstu, zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, prostředí solidního pracovního kolektivu
Nástup: dle dohody
Kontakt: mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mob.: 723 909 697

 


Novinky

Naši instruktoři

Jan Čermák cermak foto
Vedoucí letového provozu,
obchodní pilot a instruktor letounů

 

Martin Kronus poselt foto
Obchodní pilot vrtulníků
a instruktor.


Meteo informace + kamera

Teplota: 2.2 °C

Vítr: 1.8 km/h SV