Kariéra

Letový instuktor FI(H)

Nabízíme létání na moderních vrtulnících Robinson s žáky, kteří oceňují profesionalitu a nadšení pro to co děláme.

Vrtulníky udržujeme v našem vlastním servisu, proto můžeme zaručit jejich TOP stav! Budete mít na starosti praktický i teoretický výcvik dle vašeho oprávnění, PPL/NIGHT/CPL/FI výhodou. Pokud nevlastníte FI licenci, nevadí! Rádi Vám ji zařídíme a dohodneme podmínky financování nebo částečného uhrazení.

Základní údaje k pracovní pozici

Datum nástupu – dle dohody, nejlépe ihned
Pracovní poměr – na HPP
Pracovní smlouva – dle domluvy
Lokalita – LKMB

Náplň práce

Budete zabezpečovat lety pro naše klienty. Nabízíme velmi zajímavé platové ohodnocení a další kariérní růst. Práce v moderních prostorách a přátelské atmosféře.

Požadavky na pozici

  • Kvalifikace CPL / FI výhodou
  • Spolehlivost a příjemné vystupování
  • Odpovědnost za svěřené úkoly
  • Důraz na bezpečnost a dodržování firemních pravidel
  • Zkušenosti z ATO vítána
  • Podílení se na dalších činnostech školy

Pokud si myslíte, že jste pro nás tím pravým člověkem, pošlete nám životopis a motivační dopis na [email protected] .

Těšíme se na Vás

Tým Nisa Air