NISA AIR Helicopter Company

NISA AIR s.r.o. je jediným oficiálním autorizovaným dealerem vrtulníků Robinson v ČR. Od svého založení v roce 1996 jsme dodali desítky vrtulníků Robinson Helicopter, a vyškolily mnoho nových vrtulníkových pilotů.

Naše firma má tři hlavní oblasti činnosti: prodej nových i použitých vrtulníků Robinson Helicopter, servis vrtulníků a leteckou školu.

Náš vrtulníkový servis je od roku 2011 certifikován podle EASA PART 145 pro vrtulníky Robinson R22, R44 a R66. Máme vlastní organizaci pro řízení zachování letové způsobilosti CAMO a jsme plně certifikováni pro prodej a servis turbínového vrtulníku Robinson R66 a to jak od Robinson Helicopter tak i od Rolls-Royce. Pro vrtulníky Robinson Helicopter nabízíme kompletní servisní služby, včetně „overhaul“ a 12-letých prohlídek. V případě potřeby poskytujeme servis i u klienta. Naši zaměstnanci jsou schváleni v souladu s EASA Part 66 a absolvovali výcvik přímo u výrobce v USA a Velké Británii.

Naše letecká škola je schválená pro výcvik dle ATO, a provádíme výcviky PPL(H), typové výcviky pro vrtulníky R22, R44 a R66 a Night(H). Pro výcvik používáme nové vrtulníky R22, R44 a R66, plně servisované v našem servisním středisku.

Sídlíme v moderních prostorách na letišti v Mladé Boleslavi (LKMB). NISA AIR je vaším spolehlivým partnerem pro veškeré potřeby vrtulníků Robinson v České Republice.

Nastavení souborů cookies